Galerie

Ilustrace, plakáty a různé obrázky Dračích Hrdinů.
Další obrázky můžete najít v mé oficiální galerii.

Počet obrázků v galerii: 24
Zjistěte, co má váš oblíbený charakter rád a co ne a spoustu dalších věcí.

Počet obrázků v galerii: 9
... Jak říká název - stripy, speciály, extra... jednoduše krátké comixy a obrázky, které nepatří do aktuální linie příběhu.

Počet obrázků v galerii: 4
Animované postavičky vytvořené ve Photoshopu a ImageReady (nic lepšího k dispozici ve škole nebylo). Nedoporučuji uživatelům s pomalými procesory.
Počet obrázků v galerii: 3
Když mi bylo asi 16, redaktorka časopisu 21. století Junior mě požádala, abych časopisu nakreslila maskoty Maxe a Mini založené na postavách z Dragon Heroes. Takže opravdu nemají s DH comixem nic společného a nikdy je v příběhu neuvidíte :) Jak jste asi poznali, Mini je odvozená ze Stacey (malá Mini z druhého dílu po ní podědila jméno) a Max je něco mezi Mirragem a Fayllenem.
Počet obrázků v galerii: 11
Obrázky hlavních hrdinů kreslené před rokem 2006 - jak vidíte, Dragon Heroes se hodně změnili :D

Počet obrázků v galerii: 11
Návrhy vzhledu Dračích hrdinů, cvičení postav v pozicích, které normálně člověk sotva někde vidí, takže modely nepřicházejí v úvahu :) VAROVÁNÍ: Některé skicy jsou velice staré!

Počet obrázků v galerii: 3
Tohle celé je VÁŠ prostor. Pokud nakreslíte Dračí hrdiny nebo cokoliv z comixu a budete chtít obrázek zveřejnit, pošlete mi ho v jpg na adresu (prosím jenom soubory ne větší než 1 MB). Moc ráda vaše obrázky zvěčním na těchto stránkách! Tak, jen kreslete!

Počet obrázků v galerii: 3
Free tapety na plochu s Dračími hrdiny (a nejen s nimi), které si klidně můžete stáhnout. Brzy přidám další, ale ráda bych věděla, jaké rozlišení mám dělat. Můžu udělat i wallpaper na mobil - svá přání pište do guestbooku nebo na můj mail.

Počet obrázků v galerii: 2

Chibi, které jsem adoptovala a taky chibi Dračích hrdinů pro adopci :)


Copyright © Iva Fany Vyhnánková 2005++. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).
CC License


[CNW:Counter]

ComicRank.com