Galerie: Skicy

Návrhy vzhledu Dračích hrdinů, cvičení postav v pozicích, které normálně člověk sotva někde vidí, takže modely nepřicházejí v úvahu :) VAROVÁNÍ: Některé skicy jsou velice staré!

Počet obrázků v galerii: 3

Nové postavy do Dragon Heroes

Nové postavy do Dragon Heroes
Datum:
Media:
Popis:
Červen 2006
Tužka
Tento týden byla ve škole děsná nuda, tak jsem si pod lavicí čmárala dráčky do svého comixu. Už dříve jsem měla chuť vymyslet nějaké další charactery a teď jsem měla možnost se do toho pustit. Krom toho občas slýchám, že všechny moje postavy jsou stejné, takže jsem zkusila nové charactery ztvárnit podle "různých národností".
Ten vlevo nahoře je pořád ještě Mirrage (pro srovnání), vpravo od něj jsou 2 portréty R-Jaye, seveřana, který jezdí na snowboardu (proto ty lyžařský brejle na čele).
Pak tam je Choco, černoušek s dredama a saxofonem (slibuju že až ho budu kreslit podruhý, podívám se, jak ten saxík vlastně vypadá ^^') a ten černovlasej šikmookej týpek vpravo a vlevo dole je Daisuke Naoki, japonskej samuraj - hehe, to sou pokusy, co? XD
No a potom tam ještě zbývá Cailynn, která zatím nemá žádnou národnost, vznikla jenom proto, že v comixu mám zatím jenom jednu holku, a uprostřed dole je Acid-Ash, počítačový hacker, který se na netu vydává za dospělého, a přitom je to malý kluk, dokonce menší než Mirrage :)

POZNÁMKA 2008: Od doby vzniku tohoto obrázku a popisu se scénář hodně změnil a stejně tak i tyto postavy: R-Jay a Cayllin zůstali skoro stejní, ale byli přesunuti do čtvrtého dílu, Choco do třetího dílu a Acid Ash trochu povyrostl, upgradoval svoje sluchátka a přestěhoval se do druhého volumu. Daisuke dostal padáka, protože se už do nové verze příběhu nevešel, ačkoliv ve druhém díle je charakter, který zdědil trochu z jeho vzhledu - ale v podstatě si nejsou vůbec podobní ^______^
 
Stacey k tobě nebude milá... Nové postavy do Dragon Heroes Mirrage


Copyright © Iva Fany Vyhnánková 2005++. All rights reserved.
Tyto stránky a celý jejich obsah jsou autorským dílem ve smyslu z.č. 121/2000 Sb. a autorská práva k němu jsou chráněna. Porušování autorských práv je trestným činem ( § 152 z.č. 140/61 Sb., v platném znění), popřípadě přestupkem (§ 32 z.č. 200/90 Sb., v platném znění).
CC License


[CNW:Counter]

ComicRank.com